Twój Dietetyk - kalkulatory

Kalkulatory

W tym miejscu znajdą się kalkulatory dzięki którym samodzielnie możesz sprawdzić np. czy Twoja waga jest prawidłowa.

Poniżej znajdują się dwa małe darmowe programy autorstwa Marcina Dutkiewicza. Zachęcamy do pobrania i korzystania na co dzień. Celem naszej firmy jest nauka komponowania prawidłowego jadłospisu i uniezależnienie się od wszelkiego rodzaju suplementów oraz gotowych diet. Każdy nasz klient po kilku miesiącach potrafi samodzielnie układać sobie diety, by utrzymywać stała wagę i dobrą kondycję. Poniższe programy okażą się bardzo pomocne dla naszych byłych i obecnych klientów. Być może nawet dla osób, które jeszcze nie korzystały z fachowego doradztwa żywieniowego, co może być nieco trudniejsze, ale nie niemożliwe.

 

 

Twój dietetyk

Prosty program ułatwiający samodzielne komponowanie posiłków. Wybierasz produkty oraz ich gramaturę, a program zlicza ile w nich jest Białka, Tłuszczu, Węglowodanów oraz jaką posiadają wartość energrtyczną.

  Pobierz program

   

Kaloria

Jeśli uprawiasz jakiś sport, dobrze jest wiedzieć ile spalisz kalorii. Jeśli nie uprawiasz, to z tego programu dowiesz się nawet ile zuzywasz energii robiąc zakupy czy nawet oglądając telewizję :) Podajesz swoją wagę, czas wykonywania danej czynności, a program oblicza spalone kalorie.

  Pobierz program

 

 Jeśli jesteś autorem jakiegokolwiek programu związanego z dietetyką - skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy Ci wypromować i rozpowszechnić Twoją twórczość.